Ogłoszenie numer: 9283049, z dnia 2024-10-15

BetaMed S.A. jest największą firmą medyczną w Polsce zajmującą się pielęgniarską opieką długoterminową oraz wentylacją mechaniczną dla pacjentów niewydolnych oddechowo, zarówno w warunkach domowych jak i stacjonarnych w Chorzowie.
Od 2021 roku jest częścią Air Liquide Healthcare - światowego lidera w dostarczaniu gazów medycznych oraz usług domowej wentylacji mechanicznej. Misją Air Liquide Healthcare jest ochrona zdrowia poprzez innowacyjne produkty i usługi medyczne oraz bieżące wsparcie pacjentów wymagających opieki.

Dołącz do naszego zespołu na stanowisku:

Asystent / Asystentka w Dziale Księgowości

Miejsce pracy: Chorzów

Opis stanowiska

  • kontrola i sprawdzanie dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym
  • rejestracja dokumentów zakupowych zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • uzgodnienie kont rozliczeniowych i rozrachunkowych
  • nadzór nad obiegiem dokumentów księgowych
  • kontrola terminów płatności
  • windykacja należności
  • archiwizacja dokumentów
  • bieżąca komunikacja i współpraca z innymi działami firmy
  • prowadzenie korespondencji w zakresie powierzonych spraw
  • inne powierzone prace w zakresie posiadanych kompetencji

Wymagania

  • absolwent lub student studiów zaocznych kierunków związanych z obszarem nauk ekonomicznych
  • doświadczenie w pracy biurowej
  • znajomość programu MS Excel
  • dobra organizacja pracy
  • dokładność, staranność i terminowość
  • dodatkowym atutem będzie znajomość programu CDN Optima

Oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w stabilnej firmie
  • samodzielność w realizacji zadań
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w obszarze księgowości