Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Asystent do spraw księgowości
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/24/0651
OBOWIĄZKI:
- wprowadzanie dokumentów finansowych, analiza dokumentów finansowych, realizacja bieżących zadań biura, kontakt z klientem, sprawny obieg dokumentów, sporządzanie sprawozdań finansowych, sporządzanie list płac i deklaracji do ZUS
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: umiejętność pracy w warunkach stresu
Uprawnienia: chęć uczenia się nowych rzeczy

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej