Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie
Inspektor nadzoru ds elektrycznych
Miejsce pracy: Chorzów
Numer: StPr/24/0948
OBOWIĄZKI:
NKP.111.19.2024Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:1. pełnienie funkcji inspektora nadzoru zgodnie z przepisami Prawa Budowlanegoi Prawa Energetycznego2. nadzór nad przeprowadzonymi przeglądami instalacji elektrycznej3. prowadzenie całego zakresu spraw związanych z nadzorowaniem i realizacją robót budowlanych( w tym remontów pustostanów) prowadzonych przez zakład poprzez m.in.:a. przygotowanie przedmiarów (kosztorysów w uzasadnionych przypadkach) na planowane robotyremontoweb. przeprowadzanie wizji na obiekcie wraz z określeniem zakresu prac4. uczestnictwo w prowadzonych postępowaniach przetargowych, w tym w pracach komisjiprzetargowych oraz weryfikacja kosztorysów ofertowych na wniosek komisji5. określanie zakresu prac remontowych poprzez przeprowadzanie wizji w terenie na wniosek najemców,PINB, wydziałów Urzędu Miasta, innych jednostek zewnętrznych i wewnętrznych komórek zakładu,przygotowanie przedmiarów robót6. kontrola wykonania przez gestorów sieci zabezpieczenia przyłączy w wykwaterowanych budynkachprzeznaczonych do wyburzenia lub sprzedaży.7. udział w wizjach i odbiorach oraz opiniowanie pism i kosztorysów przygotowanych przez zarządcówdot. remontów na budynkach wspólnot mieszkaniowych8. występowanie o warunki przyłączenia do sieci energetycznej9. ścisła współpraca z Biurem Obsługi Mieszkańca10. prowadzenie korespondencji w sprawach dotyczących robót oraz składanych wniosków
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
Uprawnienia: znajomość przepisów z zakresu Ustawy Prawo Budowlane, Ustawy Prawo Energetyczne, Ustawy Prawo Zamówień Publicznych, Ustawy o ochronie praw lokatorów, mieszkaniowym zasobie gminy, Kodeks Postępowania Administracyjnego, Ustawy z dnia 08.03.1990r. o samorządzie gminnym, Ustawy o finansach publicznych, Ustawy z dnia 21 listopada 2008r. o pracownikach samorządowych
Uprawnienia: stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na określonym stanowisku
Uprawnienia: uprawnienia budowlane do wykonywania samodzielnych funkcji technicznych w zakresie instalacji elektrycznych, aktualny wpis do Izby Inżynierów Budownictwa, uprawnienia elektryczne w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektromagnetycznych,
Uprawnienia: posiadanie ważnych uprawnień SEP do zajmowania się eksploatacją sieci, urządzeń i instalacji energetycznych wytwarzających, przesyłających i zużywających energię elektryczną na stanowisku eksploatacji, posiadanie ważnych uprawnień do zajmowania się eksploatacją sieci, urządzeń i instalacji energetycznych wytwarzających, przesyłających i zużywających energię elektryczną na stanowisku dozoru,
Uprawnienia: obywatelstwo polskie albo jednego z państw członkowskich Unii Europejskiej lub państwa, z którym na podstawie umów międzynarodowych lub przepisów wspólnotowych przysługuje prawo do podjęcia pracy na terytorium RP i znajomość języka polskiego potwierdzona odpowiednim dokumentem określonym w przepisach o Służbie Cywilnej, pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, nieposzlakowana opinia, niekaralność za umyślne przestępstwa,

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Chorzów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie