Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Kelner
pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Tychy
Numer: StPr/24/1609
OBOWIĄZKI:
praca w lokalu gastronomicznym - pizzerii (sprzedawca/kelner/kucharz-pomocnik), obsługa klienta, przygotowanie posiłków.* praca w systemie równoważnym w przedziale czasowym: 13:00-21:00 (po 8h), również w dni wolne.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Wymagania inne:

wykształcenie bez znaczenia, książeczka sanepidowska, wymagane doświadczenie na w/w stanowisku pracy.

Miejsce pracy:

Tychy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 390 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach