Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu
Kelnerka
Miejsce pracy: Bytom
Numer: StPr/24/0730
OBOWIĄZKI:
przyjmowanie zamówień od gości, przygotowanie i serwowanie napojów, przygotowanie stołów, serwowanie dań i obsługa gości, nakrywanie stołów, przygotowanie sali na przyjęcia okolicznościowe, sprzątanie sali restauracyjnej, sprzątanie stołów, zmywanie naczyń, obsługa telefoniczna rezerwacji i zamówień, przygotowanie listy brakujących towarów, sporzadzanie remanenty
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Bytom

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu