Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Kierownik ds. doskonalenia procesów continous improvement project lead
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/24/0642
OBOWIĄZKI:
- Prowadzenie projektów ciągłego doskonalenia strategicznego i automatyzacyjnego w ramach procesów Business Centerof Excellence, - Przegląd procesów biznesowych BCOE w celu zwiększenia efektywności i porównania z najlepszymi praktykami branżowymi,- Identyfikowanie i realizacja działań związanych z doskonaleniem usług w całej firmie poprzez stosowanie metodologii doskonalenia procesów i stosowanie innowacyjnego myślenia,- Identyfikowanie możliwości, opracowywanie strategii i projektowanie realizacji projektów i programów w celu zwiększenia produktywności i poprawy efektywności operacyjnej,- Przeprowadzanie bieżących przeglądów procesów biznesowych i opracowywanie strategii optymalizacyjnych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne
Uprawnienia: umiejętność rozwiązywania problemów oraz działania w sytuacjach stresowych
Uprawnienia: Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i planistyczne

Wymagania inne:

Doświadczenie w zarządzaniu programem transformacji procesów finansowo-księgowych,umiejętność zarządzania procesem/ zmianą, krytyczne myślenie, zdolność do podejmowania decyzji.

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 11 350 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej