Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie
Księgowy
Miejsce pracy: Jaworzno
Numer: StPr/24/0506
OBOWIĄZKI:
proqwadzenie ksiąg rachunkowych, sporządzenie deklaracji podatkowych, kontrola i analiza dokumentów finansowych, wystawianie faktur.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Jaworzno


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 6 120 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie

Podobne oferty pracy

Miejsce pracy: śląskie / Będzin

Firma: Primost Południe Sp. z o.o.

Publikacja: wczoraj

OPIS STANOWISKA Kontrola, dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych; Przygotowywanie ewidencji dokumentów do deklaracji podatkowych; Przygotowywanie płatności dla dostawców; Księgowanie wyciągów bankowych; Przygotowywanie rozliczeń gotówkowych....

Poznaj szczegóły oferty

Miejsce pracy: śląskie / Tychy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Publikacja: 2024-10-08

w załączniku Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: Wykształcenie średnie lub wyższe. Sumienność oraz umiejętność obsługi komputera.

Poznaj szczegóły oferty

Miejsce pracy: śląskie / Siemianowice Śląskie

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich

Publikacja: 2024-10-07

wg stanowiska Wymagania konieczne: Zawód: Sprzedawca* (wymagany staż - lata: 1) Zawód: Księgowy (wymagany staż - lata: 2) Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Księgowość, ekonomia, finanse Wymagania inne:

Poznaj szczegóły oferty