Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach
Kurier
Miejsce pracy: Mysłowice
Numer: StPr/24/0403
OBOWIĄZKI:
Doręczanie paczek. Praca od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00. Miejsce wykonywania pracy - Śląsk
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kurier (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

wykształcenie minimum zawodowe, doświadczenie zawodowe minimum 6 miesięcy jako kurier,

Miejsce pracy:

Mysłowice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach