Aktualnie dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy osób na stanowisko:
Magazynier / operator (m/k)
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Nr ref.: a0tbI000008Ca6LQAS
Twoje zadania
  • rozładunek samochodów z wyrobami hutniczymi,
  • kontrola i badanie dostaw pod względem zgodności dostarczonych materiałów z dokumentacją dostawy,
  • układanie wyrobów hutniczych w regałach,
  • przygotowywanie, konfekcjonowanie oraz prawidłowe oznaczanie wyrobów hutniczych dla klientów,
  • załadunek wyrobów hutniczych na środki transportu drogowego.
Twoje kwalifikacje
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej (6:00-14:00; 14:00-22:00, od poniedziałku do piątku).

Mile widziane

  • uprawnienia hakowego i/lub na suwnice.
Co oferujemy
  • dofinansowanie zajęć sportowych,
  • Enel-Med – prywatna opieka medyczna,
  • dofinansowanie szkoleń i kursów,
  • ubezpieczenie na życie,
  • owoce, kawa/herbata dla pracowników,
  • PPE - program emerytalny,
  • dodatkowe świadczenia socjalne,
  • możliwość uzyskania uprawnień,
  • posiłki regeneracyjne dla wszystkich pracowników w okresie zimowym od listopada do marca o równowartości 18,50 zł brutto dziennie (środki wpłacane na kartę Edenred).
www.trenkwalder.pl