Firma budowlana specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów przemysłowych oraz produkcją konstrukcji stalowych.

Magazynier ze znajomością branży budowlanej
Miejsce pracy: Sosnowiec
Zadania:
  • Kontrola dostaw pod względem ilościowym i jakościowym,
  • Kompletowanie zamówień (przygotowanie dostaw),
  • Wydawanie towaru i narzędzi z magazynu,
  • Wykonywanie ogólnych prac magazynowych,
  • Prowadzenie ewidencji i kontrola stanów magazynowych.
Wymagania:
  • Wskazane uprawnienia do obsługi wózków widłowych (możliwe wykonanie w firmie),
  • Zaświadczenie o niekaralności,
  • Doświadczenie w pracy na magazynie lub pokrewnych czynnościach.
  • Możliwość przyuczenia.
Oferujemy:
  • Pracę na stałe,
  • Bardzo dobre wynagrodzenie,
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.