Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach
Magazynier
Miejsce pracy: Mysłowice
Numer: StPr/24/0374
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie, wydawanie, pakowanie części motoryzacyjnych, utrzymywanie poprawnie towarów na przydzielonych regałach. Praca w godz. 9-17
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: obsługa komputera


Wymagania inne:

minimum zawodowe wykształcenie oraz obsługa komputera

Miejsce pracy:

Mysłowice


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach

Podobne oferty pracy

Miejsce pracy: śląskie / Dąbrowa Górnicza

Firma: Trenkwalder

Publikacja: dzisiaj

Twoje zadania rozładunek samochodów z wyrobami hutniczymi, kontrola i badanie dostaw pod względem zgodności dostarczonych materiałów z dokumentacją dostawy, układanie wyrobów hutniczych w regałach, przygotowywanie, konfekcjonowanie oraz prawidłowe...

Poznaj szczegóły oferty

Miejsce pracy: śląskie / Bieruń

Firma: Trenkwalder

Publikacja: wczoraj

Zadania: obsługa produkcji, w tym magazynu automatycznego, praca ze skanerem, manualne przenoszenie opakowań, pojemników, materiałów w sektorach produkcyjnych. Wymagania: uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych (min. II WJO), doświadczenie w pracy na...

Poznaj szczegóły oferty

Miejsce pracy: śląskie / Mysłowice

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach

Publikacja: 2024-10-19

Przyjmowanie, wydawanie, pakowanie części motoryzacyjnych, utrzymywanie poprawnie towarów na przydzielonych regałach. Praca w godz. 9-17 Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: obsługa komputera Wymagania inne: minimum zawodowe...

Poznaj szczegóły oferty