Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Masażysta masażu tajskiego
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/24/2478
OBOWIĄZKI:
- Wyjaśnianie zasad i podstaw różnych technik wykonywania tajskiego masażu. Wykonywanie tajskiego masażu klasycznego, sportowego i relaksacyjnego zgodnie ze sztuką masażu tajskiego. Nawiązywanie i utrzymanie kontaktów z klientem.- Godziny Pracy: 9:00-17:00. Praca również w soboty i niedziele - według grafiku.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Mile widziane jest posiadanie certyfikatu ukończenia kursu masażu w Tajlandii lub Indonezji.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach