Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Mechanik pojazdów samochodowych
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/24/0254
OBOWIĄZKI:
naprawa pojazdów mechanicznych, diagnostyka komputerowa, naprawa silników, naprawa zawieszenia, prace spawalnicze, odbudowa ram samochodowych, dorabianie elementów metalowych, tokarka -toczenie tulei itp., renowacja pojazdów zabytkowych, zamawianie i magazynowanie części,
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej