Energoaparatura S.A. jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku specjalistycznych usług budowlano-montażowych. Od przeszło 50 lat świadczy usługi w zakresie pomiarów, automatyki i sterowań, prac elektrycznych i teletechnicznych oraz instalacji Inteligentnego Budynku we wszystkich branżach przemysłu, gospodarce komunalnej i ochronie środowiska.

Monter instalacji elektrycznych
Miejsce pracy: Katowice / śląskie
Zakres obowiązków:
  • Montowanie urządzeń elektrycznych
  • Odczytywanie schematów elektrycznych
  • Diagnostyka i naprawa usterek
Kwalifikacje:
  • Dokumentowanie wykonanych prac
  • Znajomość narzędzi monterskich
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Dyspozycyjność do pracy na terenie kraju
Dodatkowe atuty:
  • Doświadczenie w elektromontażu
  • Posiadanie uprawnień SEP/elektrycznych
Co oferujemy:
  • Umowa o pracę
  • Praca od poniedziałku do piątku, 7:00-15:00
  • Benefity: dofinansowanie do wypoczynku, możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego, karta Multisport
  • Szansa na zdobycie certyfikatów i uprawnień