Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Operator maszyn do obróbki skrawaniem
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/24/2476
OBOWIĄZKI:
- Obróbka elementów metalowych.- Miejsce wykonywania pracy: Siedziba firmy Katowice + teren całej Polski w zależności od zlecenia.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Doświadczenie zawodowe: brak. Wymagane umiejętności: skrupulatność, zdolności manualne, znajomość rysunku technicznego. Mile widziana umiejętność używania uniwersalnych i specjalistycznych urządzeń kontrolno-pomiarowych - suwmiarki, kątownika, mikrometra.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach