Ogłoszenie numer: 9296834, z dnia 2024-10-15

Klient portalu Praca.pl

Operator Maszyn

Miejsce pracy: Bytom

 

Opis stanowiska

  • Obsługa urządzeń
  • Składanie konstrukcji
  • Wprowadzanie danych do maszyn CNC

Wymagania

  • Zręczność
  • Umiejętność komunikacji
  • Praca zespołowa
  • Preferowane doświadczenie w branży

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Program wdrożeniowy dla nowych pracowników
  • Bonusy za zaangażowanie
  • Przyjazne środowisko pracy z możliwością rozwoju
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Podobne oferty pracy

Miejsce pracy: śląskie / Tychy

Firma: Personnel Service Polska Sp. z o.o.

Publikacja: wczoraj

Oferujemy Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - po 6 miesiącach przejęcie pod umowę Klienta Wynagrodzenie 4700-5300 zł brutto + dodatki Ekwiwalent za pranie Dopłata do stołówki Dobry dojazd lokalizacyjnie Zadania Obsługa maszyn - prasy,...

Poznaj szczegóły oferty

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Firma: Trenkwalder

Publikacja: wczoraj

Co będzie należeć do Twoich obowiązków: praca przy zautomatyzowanych maszynach, kontrola oraz sprawdzanie jakości gotowych produktów, zgłaszanie ewentualnych usterek/awarii maszyn. Czego od Ciebie oczekujemy: gotowości podjęcia pracy 3-zmianowej,...

Poznaj szczegóły oferty

Miejsce pracy: śląskie / Ruda Śląska

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej

Publikacja: 2024-10-17

- wprowadzanie komponentu do prasy- umieszczanie na prasie wałka z aluminium za pomocą szczypiec- przygotowanie do transportu Wymagania inne: Miejsce pracy: Ruda Śląska 4B - 4 dni pracujące /1-2 dni przerwy/ system 3 zmianowy

Poznaj szczegóły oferty