Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Będzin
Numer: StPr/24/1274
OBOWIĄZKI:
Szkolenie BHP, ppoż. Szkolenie stanowiskowe. Rozpisywanie rozpraw i posiedź w sprawach. Podkładanie pism i zwrotnych potwierdzeń odbioru do akt. Przygotowywanie akt do archiwum. Wykonywanie zarządzeń sędziego dot. udzielenia informacji pisemnych stronom. Doręczanie odpisów prawomocnych orzeczeń. Wypożyczanie akt. Przygotowywanie akt na czytelnie. Przygotowywanie akt na wokandę danego sędziego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Będzin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie