Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Pracownik budowlany
Miejsce pracy: Będzin
Numer: StPr/24/1357
OBOWIĄZKI:
Prace budowlane, brukowanie, murowanie, tynkowanie, prace przy fundamentachPraca w siedzibie firmy i na terenie woj. śląskiegoUmowa o pracę na czas okreslony
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Wymagane umiejętności ogólnobudowlane, zaangażowanie w pracę, kreatywność, zdolności techniczne i manualne. Znajomość sztuki budowlanej. 1 rok w zawodzie.

Miejsce pracy:

Będzin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie