Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Pracownik do wykończeń wnętrz
Miejsce pracy: Tychy
Numer: StPr/24/1822
OBOWIĄZKI:
- praca z projektem wykonawczym- przygotowanie powierzchni do dalszych prac - szlifowanie, odpylanie, malowanie- wykonywanie otworów, tworzenie suchej zabudowy oraz innych zleconych prac- obsługa niezbędnych narzędzi- dbanie o czystość w miejscu wykonywanej pracy*praca w systemie 1-zmianowym 06:00-14:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Wykształcenie min. zawodowe, czynne prawo jazdy kat. B, min. 2 lata doświadczenia zawodowego związanego z wykańczaniem wnętrz. Umiejętności: szpachlowania, szlifowania, malowania, obsługi niezbędnych narzędzi.

Miejsce pracy:

Tychy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach