Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Pracownik gospodarczy
Miejsce pracy: Imielin
Numer: StPr/24/1417
OBOWIĄZKI:
- prace przy doraźnych remontach dróg- ręczne rozściełanie nawierzchni asfaltowych i zagęszczanie ich,- regulacja studzienek wodno-kanalizacyjnych,- czyszczenie studzienek i kratek burzowych,- wykonywanie czynności związanych z utrzymaniem czystości i sprzątanie miasta- prace związane z utrzymaniem i pielęgnacją zieleni na terenie miasta Imielin oraz na obiektach MSK Imielin*praca w systemie 1-zmianowym 06:00-14:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: odpowiedzialność
Uprawnienia: dokładność
Uprawnienia: komunikatywność
Uprawnienia: Umiejętność samodzielnej organizacji pracy własnej i zespołu

Wymagania inne:

- wykształcenie min. zawodowe- prawo jazy kat. B; - znajomość i umiejętność posługiwania się sprzętem budowlanym: zagęszczarka, walec ręczny, piła spalinowa do cięcia asfaltu oraz sprzętem ogrodniczym: kosiarka i kosa spalinowa, nożyce do żywopłotu itp.;- umiejętność układania nawierzchni asfaltowych na małych powierzchniach;- umiejętność oszacowania odpowiedniej ilości zakupu materiałów do bieżącego zakresu pracy (asfaltów itp.)- mile widziane doświadczenie w układaniu nawierzchni asfaltowych- mile widziana znajomość topografii miasta Imielin;- dokładność - odpowiedzialność- komunikatywność- samodzielność- umiejętność organizowania pracy własnej i pracy w zespole

Miejsce pracy:

Imielin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach