Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Pracownik obsługi klienta
Miejsce pracy: Będzin
Numer: StPr/24/1349
OBOWIĄZKI:
Obsługa solarium, obsługa klienta, obsługa komputera.Umowa na czas określony godziny pracy : I zmiana od 09:00 do 17:00; II zmiana od 11:00 do 19:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Wykształcenie kandydatów dowolne.Umiejętność obsługi komputera.

Miejsce pracy:

Będzin


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Podobne oferty pracy

Miejsce pracy: śląskie / Ruda Śląska

Firma: Concentrix

Publikacja: 2024-10-20

Responding to customers via phone, chat, and e-mail (outbound and inbound) Working with confidential customer information and treating it sensitively Presenting proactive, patient, empathetic and understanding attitude Dutch language skills (C1 level) and English...

Poznaj szczegóły oferty

Miejsce pracy: śląskie / Tychy

Firma: Concentrix

Publikacja: 2024-10-20

Responding to customers via phone, chat, and e-mail (outbound and inbound) Working with confidential customer information and treating it sensitively Presenting proactive, patient, empathetic and understanding attitude Dutch language skills (C1 level) and English...

Poznaj szczegóły oferty

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Firma: Concentrix

Publikacja: 2024-10-20

Responding to customers via phone, chat, and e-mail (outbound and inbound) Working with confidential customer information and treating it sensitively Presenting proactive, patient, empathetic and understanding attitude Dutch language skills (C1 level) and English...

Poznaj szczegóły oferty