Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Pracownik obsługi sklepu
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/24/2396
OBOWIĄZKI:
- Zaopatrywanie w towar działów sprzedażowych w tym dostarczanie towaru z magazynu. Układanie towaru na półkach sklepowych. Pomoc klientom w wyborze konkretnych produktów. Otwieranie lub zamykanie sklepu. Pomoc innym pracownikom sprzedaży.- Zlecenie wykonywane w godzinach: 10:30-20:30 + soboty i niedziele - do uzgodnienia.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Komunikatywność
Uprawnienia: Wysoka kultura osobista

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie min. podstawowe. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Mile widziana znajomość języka hindi i angielskiego.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach