Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Sortowacz
Miejsce pracy: Ruda Śląska
Numer: StPr/24/1000
OBOWIĄZKI:
- segregowanie przesyłek,- rozładunek, załadunek samochodów dostaw,- wykładanie towaru na taśmę,- kontrola etykiet na paczkach,- obsługa wózka paletowego.Praca według grafiku, w godzinach ok. 23:00-6:00 lub 14:00-22:00 (godziny pracy mogą ulec nieco zmianie) osoba pracuje w godzinach nocnych lub w ciągu dnia. Umowa zlecenie na okres 3 miesięcy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

dyspozycyjność w godzinach nocnych, sprawność fizyczna, motywacja i chęci do pracy, mile widziana umiejętność obsługi skanera i wózka paletowego

Miejsce pracy:

Ruda Śląska

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,5 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu