Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich
Stolarz /pomocnik stolarza
Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie
Numer: StPr/24/0702
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie drzwi, okien i mebli drewnianych. Praca w systemie jednozmianowym w godz. 8.00-16.00 na terenie Siemianowic Śląskich. Możliwość przyuczenia do zawodu, ważne umiejętności manualne i chęć do pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Siemianowice Śląskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich