Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Stolarz
Miejsce pracy: Będzin
Numer: StPr/24/1391
OBOWIĄZKI:
Szkolenie BHP, ppoż. Szkolenie stanowiskowe. Obsługa elektronarzędzi do produkcji mebli. Obsługa piły panelowej. Obsługa okleinarki. Montaż mebli. Przygotowanie gotowych produktów do transportu. Załadunek gotowych produktów na pojazdy samochodowe. Prace przygotowawcze-technologiczne konieczne do montażu mebli.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Będzin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie