Ogłoszenie numer: 9287822, z dnia 2024-10-10

Klient portalu Praca.pl

Technolog ds. produkcji

Miejsce pracy: Bytom

Opis stanowiska

  • tworzenie i wdrażanie dokumentacji technicznej w nowo otwartym dziale "stolarni"
  • współpraca z działem handlowym, produkcji i logistyki

Wymagania

  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość programu CAD mile widziana
  • umiejętność myślenia przestrzennego
  • mile widziane doświadczenia na podobnym stanowisku
  • sumienność i dokładność
  • kultura osobista
  • uczniowie studenci o kierunku technicznym mile widziani

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie z branży meblowej
  • możliwość rozwoju i premii w zależności od zaangażowania w wykonana pracę
  • komfortową atmosferę w pracy w dynamicznie rozwijającym się zespole