Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej
Wędzarz
Miejsce pracy: Ruda Śląska
Numer: StPr/24/0697
OBOWIĄZKI:
Obróbka termiczna wyrobów mięsnych zgodnie z przyjętymi standardami jakości wyrabianie produktów, zapewnianie identyfikalności surowców, obsługa maszyn zgodnie z instrukcjami BHP oraz DTR.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Mile widziana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych, w przypadku osób które nie posiadają książeczki firma zwraca koszt po zatrudnieniu

Miejsce pracy:

Ruda Śląska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej